ESET V4 Cup se vrací na obrazovky TV Nova Sport

ESET V4 Cup se vrací na obrazovky TV Nova Sport

Předsezónní preview, můžete sledovat již zítra ve 22:05.

Stejně jako tomu bylo v předchozích sezónách, tak i v letošním roce bude mít ESET V4 Cup svůj pravidelný televizní magazín.

Ten se v letošním roce bude jmenovat Okruhy 2015 a pravidelně se s ním budete moci shledávat na obrazovkách televizní stanice Nova Sport.

Již nyní jsou známi vysílací časy prvních dvou dílů. Tím prvním je předsezónní preview, které bude zaměřeno na kolektivní test, jenž se konal 8. dubna na Slovakia Ringu, kde probíhalo také velké finále mezinárodního projektu RaceStar. Ten druhý díl se pak již bude plně věnovat úvodnímu závodnímu víkendu, jehož dějištěm bude ve dnech 24.-26. dubna maďarský Hungaroring.

Vysílací časy 1. a 2. dílu:

1. díl
17. 4. 2015 - 22:05  - Reportáž z mezinárodního okruhového šampionátu ESET V4 Cup - preview sezóny 2015
20. 4. 2015 - 13:05 - Reportáž z mezinárodního okruhového šampionátu ESET V4 Cup - preview sezóny 2015

2. díl
1. 5. 2015 - 18:35 - Sestřih 1. závodu okruhového šampionátu ESET V4 Cup – Hungaroring
3. 5. 2015 - 18:15 - Sestřih 1. závodu okruhového šampionátu ESET V4 Cup – Hungaroring
5.5. 2015 - 00:30 - Sestřih 1. závodu okruhového šampionátu ESET V4 Cup – Hungaroring
5.5. 2015 - 12:30 - Sestřih 1. závodu okruhového šampionátu ESET V4 Cup – Hungaroring

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler