ESET V4 Cup představuje hlavní cenu pro vítěze ročníku 2015

ESET V4 Cup představuje hlavní cenu pro vítěze ročníku 2015

Jak je již z předcházejících ročníků dobře známo, ESET V4 Cup to nejsou pouze závody a lidé v paddocku, to je také patřičný servis, medializace a ceny pro nejlepší jezdce.

Zatímco v loňském roce se nejlepší jezdci mohli těšit na zajímavé finanční prémie a nejrůznější věcné ceny, tak v letošním roce připravili promotéři poháru pro celkového vítěze cenu doslova ojedinělou.

Touto cenou je nový osobní automobil Škoda Rapid 1,2 tsi. Z této "trofeje" se bude těšit ten jezdec, který v průběhu letošní sezóny posbírá nejvíce bodů.

Do celkového hodnocení se stejně jako v minulých sezónách započítávají body jak ze Sprintu, tak i z Endurance.

Pohled na celkovou tabulku ESET V4 Cupu po prvních dvou podnicích prozrazuje, že boj o celkové prvenství je letos mimořádně vyrovnaný.

První příčku aktuálně drží s 81 body Štefan Rosina (Trevor Racing / Carpek Service), za kterým s odstupem jediného bodu následují Milovan Vesnič (ASK EKO Racing Team) a Boštjan Avbelj (Lema Racing).

Čtvrté místo drží Daniel Skalický (78 bodů/Duck Racing) a vedoucí pětici uzavírá Jakub Kubas (71 bodů/Racing Trevor).

Kompletní tabulku naleznete na tomto odkaze.

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler