Výsledky pátečních kvalifikací

Výsledky pátečních kvalifikací

ESET ENDURANCE
1. Patrik Tkáč / Andy Studenič - MenX - 1:59.560
2. Antonín Herbeck / Tomáš Liedel - Rock Media - 1:59.560
3. Lubomír Jakubík / Michael Vorba - MenX - 1:59.930

ESET ENDURANCE -3.500
1. Daniel Skalický / Lumír Firla - Duck Racing - 2:13.603
2. Marcel Kusín / Petr Válek - K&K Racing Válek Autosport - 2:16.531
3. Milan Valášek / Zbyněk Buchta - Racing ADS Team - 2:16.638

ESET ENDURANCE -2.000
1. Petr Mandelík / Petr Levíček - KT Motorsport - 2:14.500
2. Marek Rzepecki / Adam Rzepecki - Basenhurt A&T Racing Team - 2:25.034
3. Piotr Janiak / Maciej Plucinski - Basenhurt A&T Racing Team - 2:29.079

ESET SPRINT -2.000 - Q1
1. Marek Fried - KT Motorsport - 2:14.113
2. Petr Mandelík - KT Motorsport - 2:15.169
3. František Došek - Peugeot Došek - 2:17.023

ESET SPRINT -2.000 - Q2
1. Marek Fried - KT Motorsport - 2:14.318
2. Petr Mandelík - KT Motorsport - 2:16.736
3. František Došek - Peugeot Došek - 2:16.978

ESET SPRINT +2.000 - Q1
1. Antonín Herbeck - Rock Media - 2:01.779
2. Miro Konopka - ARC Bratislava - 2:03.187
3. Dennis Waszek - FLEX Motorsport - 2:04.513

ESET SPRINT +2.000 - Q2
1. Antonín Herbeck - Rock Media - 2:01.248
2. Patrik Tkáč - MenX - 2:02.552
3. Miro Konopka - ARC Bratislava - 2:02.835
  

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2018

27.–29. 4. Hungaroring
18.–20. 5. Red Bull Ring
4.–5. 8. Grobnik
17.–19. 8. Slovakia Ring
8.-9. 9. Brno
ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

ESET V4 Cup
Jakub Knoll (CZ/ENG)

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Tóth (CZ/ENG)

D4+3500
Richard Chlad jr. (CZ/ENG)

GTC
Josef Záruba (CZ/ENG)

Endurance

Robert Šenkýř (CZ/ENG)

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki (CZ/ENG)

F4
Václav Šafář (CZ)

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering (CZ/DE)

ESET Tourenwagen Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)

Cruze Cup
Pirmin Weixler (CZ/ENG)

Twingo Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)