Ve vytrvalostním závodě v Brně zvítězili Jakubík s Vorbou

Ve vytrvalostním závodě v Brně zvítězili Jakubík s Vorbou

V předposledním závodě ESET ENDURANCE zvítězila posádka týmu MenX Lubomír Jakubík s Michaelem Vorbou, kteří se svým Ferrari 458 Italia zvítězili před svými týmovými kolegy Patrikem Tkáčem a Andrejem Studeničem. V cíli závodu dělilo tyto dvě posádky 5,11 vteřiny.

Body za třetí místo brala posádka týmu Rock Media, Antonín Herbeck s Tomášem Liedlem, kteří s vozem Pagani Zonda ztratili na vítěznou posádku 19,4 vteřiny.

Ve třídě -3.500 ccm se opakovalo pořadí z posledního závodu na Slovakia Ringu, tedy vítězství vybojovala posádka týmu Duck Racing Daniel Skalický a Lumír Firla, před dvojicí týmu K&K Racing Válek Autosport Marcelem Kusínem a Petrem Válkem (oba BMW M3).  Na pódium pro trojici nejlepších vystoupali také Milan Valášek se Zbyňkem Buchtou (Ginetta G50/Racing ADS Team).

Třídu -2.000 ccm vyhrálo polské duo Piotr Janiak/Maciej Plucinski s vozem Renault Clio (Basenhurt A&T), před posádkou týmu KT Motosrport Petrem Mandelíkem a Petrem Levíčkem (Lotus Exige).

Z vítězství v DIVIZI 5 se radovala posádka Maciej Marcinkiewicz/Adam Muzyczuk (IZOPANEL Racing), která zvítězila před dvojicí Willy Gruber/ Piotr Bednarek z týmu Geus Racing.

Autorství nejrychlejšího závodního kola 2:01.749 si připsala vítězná posádka Lubomír Jakubík s Michaelem Vorbou.

ESET ENDURANCE má na programu již jen poslední, dvojnásobně bodovaný, čtyřhodinový závod. Ten se uskuteční v sobotu 19. října na Slovakia Ringu.

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler