Herbeck s Friedem vítězí i v nedělním závodě

Herbeck s Friedem vítězí i v nedělním závodě

Antonín Herbeck s Markem Friedem dokázali napodobit své sobotní výsledky a v nedělních závodech ESET SPRINT si připsali další vítězství.

V závodě ESET SPRINT +2.000 zvítězil Antonín Herbeck před Dennisem Waszekem a Miroslavem Konopkou, kteří tak rovněž zopakovali svá pódiová umístění ze sobotního závodu.

Čtvrté místo vybojoval jezdec týmu Premium Motorsport Piotr Krawczyk s Mercedesem SLS GT3. Za Krawczykem se umístili nejlepší dva jezdci třídy -3.500 Samuel Sládečka a Robert Šenkýř (oba Šenkýř Motorsport/BMW M3 GTR). Body za třetí místo v této třídě bral jezdec týmu K&K Racing Radim Michálek s BMW Z4.

V závodě ESET SPRINT -2.000 jsou výsledky nedělního závodu totožné s těmi sobotními. Na pódium pro trojici nejlepších tedy vystoupali Marek Fried, Petr Mandelík a Julo Konček.

Ve třídě -1.600 obsadilo pódium trio jezdců týmu RAVENOL, kteří projeli cílem v pořadí Romeo Luciano, Ulrike Krafft a Erwin Lukas.

Autorství nejrychlejších závodních kol si připsali vítězové obou závodů, tedy Antonín Herbeck (2:01.208) a Marek Fried (2:12.613).

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler