Herbeck s Friedem vítězí i v nedělním závodě

Antonín Herbeck s Markem Friedem dokázali napodobit své sobotní výsledky a v nedělních závodech ESET SPRINT si připsali další vítězství.

V závodě ESET SPRINT +2.000 zvítězil Antonín Herbeck před Dennisem Waszekem a Miroslavem Konopkou, kteří tak rovněž zopakovali svá pódiová umístění ze sobotního závodu.

Čtvrté místo vybojoval jezdec týmu Premium Motorsport Piotr Krawczyk s Mercedesem SLS GT3. Za Krawczykem se umístili nejlepší dva jezdci třídy -3.500 Samuel Sládečka a Robert Šenkýř (oba Šenkýř Motorsport/BMW M3 GTR). Body za třetí místo v této třídě bral jezdec týmu K&K Racing Radim Michálek s BMW Z4.

V závodě ESET SPRINT -2.000 jsou výsledky nedělního závodu totožné s těmi sobotními. Na pódium pro trojici nejlepších tedy vystoupali Marek Fried, Petr Mandelík a Julo Konček.

Ve třídě -1.600 obsadilo pódium trio jezdců týmu RAVENOL, kteří projeli cílem v pořadí Romeo Luciano, Ulrike Krafft a Erwin Lukas.

Autorství nejrychlejších závodních kol si připsali vítězové obou závodů, tedy Antonín Herbeck (2:01.208) a Marek Fried (2:12.613).