Chris Johannes Schreiber zvítězil i v nedělním závodě

Chris Johannes Schreiber zvítězil i v nedělním závodě

V neděli pokračoval druhým závodem šestý závodní podnik letošního ročníku ESET Clio Cupu, jehož dějištěm byl Slovakia Ring a Cena Slovenska, která se odehrávala před diváckou kulisou šampionát Blancpain Sprint Series.

Stejně jako v sobotu, tak i v neděli udávali tempo bratři Chris Johannes a Peter-Conradin Schreiberovi (Carpek Service), kterým po celou dobu závodu zdatně sekundoval slovinský závodník Andro Pertot (Lema). Po velkém boji, jenž se rozhodnul až v posledním, desátém kole, se z vítězství nakonec radoval Chris Johannes Schreiber, kterého v těsném sledu následovali Pertot a Peter-Conradin Schreiber.

V kategorii vozů starší specifikace Clio Cup III zvítězil Alf Ahrens (Jas Autoteile), před Wanim Finkbohnerem (Carpek Service) a Tomaszem Rzepeckim (Basenhurt A&T Racing).

Poslední dva závody letošní sezóny ESET Clio Cupu se budou konat o víkendu 12. - 14. září na brněnském Masarykově Automotodromu.

Výsledky:
ESET Clio Cup IV

1. Chris Johannes Schreiber (SUI)
2. Andro Pertot (SLO)
3. Peter-Conradin Schreiber (SUI)

ESET Clio Cup III
1. Alf Ahrens (GER)
2. Wani Finkbohner (SUI)
3. Tomasz Rzepecki (POL)

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2018

27.–29. 4. Hungaroring
18.–20. 5. Red Bull Ring
4.–5. 8. Grobnik
17.–19. 8. Slovakia Ring
8.-9. 9. Brno
ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

ESET V4 Cup
Jakub Knoll (CZ/ENG)

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Tóth (CZ/ENG)

D4+3500
Richard Chlad jr. (CZ/ENG)

GTC
Josef Záruba (CZ/ENG)

Endurance

Robert Šenkýř (CZ/ENG)

F3
Sandro Zeller (CZ/DE)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki (CZ/ENG)

F4
Václav Šafář (CZ)

F4 Trophy
Filip Turek (CZ)

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering (CZ/DE)

ESET Tourenwagen Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)

Cruze Cup
Pirmin Weixler (CZ/ENG)

Twingo Cup
Matthias Lodi (CZ/ENG)