Časový harmonogram slovenského závodního víkendu

Časový harmonogram slovenského závodního víkendu

Jen co v neděli dozněly zvuky motorů na mosteckém autodromu, začala většina účasníků ESET V4 Cupu upírat své myšlenky k dalšímu závodnímu víkendu. Tím bude o víkendu 23.-25. srpna Velká cena Slovenskej republiky, která se již po čtvrté uskuteční na nové trati v Orechovej Potoni.

Velká cena Slovenska představuje tradiční vrcholný podnik, na který každoročně dorazí velké množství diváků. Program ESET V4 Cupu bude i zde rozložen do tří dnů:

Časový harmonogram:

Pátek 23. srpna
18:00 - ESET DIVIZE 4 - kvalifikace - 30 minut

Sobota 24. srpna
9:00 - ESET DIVIZE 4 -2.000 - kvalifikace - 30 minut
9:40 - ESET DIVIZE 4 +2.000 - kvalifikace - 30 minut
10:20 - ESET DIVIZE 2 a 3 - kvalifikace - 30 minut
12:25 - ESET DIVIZE 4 -2.000 - 1. závod
13:25 - ESET DIVIZE 4 +2.000 - 1. závod
14:25 - ESET DIVIZE 2 a 3 - 1. závod
17:20 - ESET DIVIZE 4 - endurance závod

Neděle 25. srpna
9:00 - ESET DIVIZE 4 -2.000 - kvalifikace - 30 minut
9:40 - ESET DIVIZE 4 +2.000 - kvalifikace - 30 minut
10:20 - ESET DIVIZE 2 a 3 - kvalifikace - 30 minut
11:40 - ESET DIVIZE 4 -2.000 - 2. závod
12:40 - ESET DIVIZE 4 +2.000 - 2. závod
14:30 - ESET DIVIZE 2 a 3 - 2. závod

ESET Mistrovství Slovenské republiky 2017

23. 4. Hungaroring
20. 5. Red Bull Ring
18. 6. Most
20. 8. Slovakia Ring

10. 9. Brno
24. 9. Cerklje (Twingo Cup)
8. 10. Most (Twingo Cup)

ESET V4 Cup - Slovakia Ring in TV
 
25. 8. 2017 › 22:30 - Nova Sport 1
26. 8. 2017 › 07:25 - Nova Action 
26. 8. 2017 › 21:45 - Nova Sport 1 
26. 8. 2017 › 23:00 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 18:15 - Nova Sport 2
27. 8. 2017 › 19:00 - Nova Sport 1
28. 8. 2017 › 17:00 - Nova Sport 2
29. 8. 2017 › 22:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 15:00 - Nova Sport 1
30. 8. 2017 › 18:30 - Nova Sport 1
31. 8. 2017 › 12:50 - Nova Sport 2
02. 9. 2017 › 13:00 - Nova Sport 1

2017 ESET CHAMPIONS

D4-1600
Martin Hlavna (CZ/ENG)

D4-2000
Zoran Poglajen (CZ/DE)

D4-3500
Csaba Toth

D4+3500
Richard Chlad jr.

GTC
Josef Záruba

Endurance

Robert Šenkýř

F3
Sandro Zeller (CZ)

F3 Trophy
Bartolomiej Mirecki

F4
Václav Šafář

F4 Trophy
Filip Turek

Clio Cup IV
Zoran Poglajen (CZ/DE)

Clio Cup III
Milan Haering

Cruze Cup
Pirmin Weixler