Patrick Schober si ze Slovakia Ringu odvezl dvojité vítězství

Rakouský závodník Patrick Schober startoval na Slovakia Ringu s formulí 4 Tatuus T014 a svou kategorii s přehledem ovládl. Ačkoliv se v kvalifikaci na první závod musel sklonit před rychlostí Zéna Kovácse, který mu s novou formulí 4 Tatuus T421 nadělil téměř sekundu, v závodě už byla situace vyrovnanější. Schober zajel v rámci F4 nejrychlejší kolo a vyhrál s náskokem jedenácti sekund před Kovácsem. Třetí skončil Ital Tommaso Lovati.

Schober svůj triumf zopakoval i v neděli. Jezdec týmu Procar Motorsport opět startoval za Kovácsem, ale v závodě se mu podařilo převzít první místo a udržet jej až do cíle. Kovács z týmu Racing Trevor dojel na druhém místě se ztrátou 2,8 sekundy.

V rámci klasifikace monopostů F3 zvítězil v obou závodech Benjamin Berta, v kategorii Formule Renault triumfoval v sobotu i neděli Dr. Norbert Groer a jedno prvenství v kategorii E2 si odnesl János Magyar.