Milota nepřemožen ani v neděli

Liboru Milotovi se podařilo v Grobniku zvítězit rovněž ve druhém sprintovém závodě GT. Na druhé pozici dorazil do cíle vítěz kategorie GTC Miro Konopka a třetí skončil Daniel Skalický. V GT4 zvítězil Ferenc Ficza a v TC-3500 Bence Boldizs.

V sobotu zažil Libor Milota snový vstup do sezony. Pro vítězství si totiž dojel jak ve sprintu GT, tak v hodinovém vytrvalostním klání. Ve druhém zmíněném případě se o čas strávený za volantem vozu Mercedes AMG GT3 rozdělil se Sergejem Pavlovcem.

A na vítězné vlně zůstal Milota také v neděli. Po zisku pole position v ranní kvalifikaci si totiž pilot stáje GT2 Motorsport dojel pro vítězství také v nedělním sprintu GT. V úvodu mu sice vedoucí pozici na chvíli uzmul Miro Konopka, Milota se ale brzy vrátil zpět do čela a poté již dominoval.

Konopka dorazil do cíle na druhé příčce. Zároveň si připsal další prvenství v GTC. Třetí pozici obsadil v absolutní klasifikaci Daniel Skalický.

V GT4 dnes triumfoval Ferenc Ficza. Včerejší vítěz Sergej Pavlovec ze stáje RTR Projects si tentokrát musel vystačit se druhou příčkou. V kategorii TC-3500 znovu slavil Bence Boldizs.