Marcin Jedlinski ovládl i druhý závod ESET Sprint

Polský závodník s Audi R8 LMS týmu OLIMP Racing sice startoval z pole-position, ale do závodu lépe vyrazil Josef Záruba s Lamborghini Huracán a převzal vedení. Jedlinski pak chvíli hledal ideální příležitost k předjetí a našel ji ve třetím kole, kdy se dostal před Zárubu a poté už kontroloval čelo závodu až do cíle, čímž si za víkend na Red Bull Ringu připsal maximální počet bodů.

Josef Záruba z týmu Mičánek Motorsport se držel za vedoucím audi s rozdílem zhruba dvou vteřin a při předjíždění pomalejších vozů čekal na zaváhání soupeře. Nakonec to ale byl právě Záruba, který se v první zatáčce střetl s vozem kategorie TCR. Incidentem s Jakubem Wyszomirskim na hondě se Záruba na výjezdu ze zatáčky roztočil a zůstal stát uprostřed dráhy. Po několika momentech a dramatickému vyhýbání přijíždějících aut se Záruba rozjel a zaparkoval o pár metrů dál u svodidel.

Marcin Jedlinski měl už ve zbytku závodu pohodlnou cestu za prvenstvím a druhému Jakubu Knollovi s BMW M6 GT3 týmu Šenkýř Motorsport nadělil třicet vteřin. S odstupem pěti vteřin za Knollem dojel Richard Chlad s Audi R8 LMS stáje K&K Racing. Na čtvrtém místě byl klasifikován Denis Waszek s Lamborghini Huracan, jenž zároveň zvítězil v kategorii GTC před Milanem Galášem s Porsche 911.

V kategorii GT3 Trophy si pro druhé prvenství ze dvou startů na Red Bull Ringu dojel Tomáš Erdelyi s BMW Z4 GT3. Za ním skončil Lubomír Jakubík s Ferrari 458 a Gregor Zsigo s BMW Alpina B6. V kategorii D5 poprvé zvítězil Jiří Svoboda s Normou M20, jeho týmový kolega Petr Lisa s novějším modelem Norma M30 byl klasifikován na druhém místě.

Mezi cestovními vozy TCR vyhrál stejně jako v sobotu Milovan Vesnič se Seatem Cupra. Na druhém místě dojel Jakub Wyszomirski, jehož kolize se Zárubou zanechala na hondě pouze šrámy na kapotě. Václav Nimč jr. pak vystoupení na Red Bull Ringu zakončil třetím místem.