Ernst Kirchmayr kraloval celému víkendu a vyhrál i druhý sprint

Rakouský závodník Ernst Kirchmayr vyhrál po včerejším sprintu a vytrvalosti i nedělní druhý sprint a z Red Bull Ringu si tak odváží maximální počet bodů.

Ernst Kirchmayr s Ferrari 488 GT3 byl na trati opět dominantní. Po startu ubránil pozici před Gregorem Zsigem s BMW M4 GT3 a poté už jen kontroloval čelo závodu. Na Zsiga se průběžně tlačil Libor Milota s Mercedesem AMG GT3, nicméně ani tentokrát nenašel recept na předjetí. Čtvrtý dojel Stanislaw Jedlinski s dalším Ferrari 488 GT3, pátý byl Piotr Wira s Mercedesem AMG GT3 a šestý Petr Kačírek se starší Audi R8.

Dennis Waszek byl opět králem kategorie GTC. V celkovém pořadí se mu s Lamborghini Super Tropheo podařilo vtěsnat mezi rychlejší vozy, ale vítězný pohár si odnášel právě za prvenství v GTC, kde měly opět početní převahu vozy Porsche. Druhý skončil Wolfgang Triller a třetí Denis Watt.

V kategorii GT4 zvítězil Predag Sainovic s Mercedesem AMG GT4. Rychlejší čas na kolo sice zajel Petr Švantner s BMW M4 GT4, ale nakonec se musel spokojit s druhým místem před týmovým kolegou Samuelem Vetrákem. Těsný závod kategorie GT4 potvrzuje rozdíl pouhé 1,6 sekundy mezi prvním Sainovicem a třetím Vetrákem.

V kategorii GTX zvítězil Martin Koch s KTM GTX a vítězný pohár v kategorii GTC-x putoval za Maxem Gripem.